۰۲۱-۸۸۸۰۹۳۷۰ [email protected]

در این ویدئوی کوتاه در کمتر از دو دقیقه با مفهوم پیام رسان خاص منظوره و اینکه چرا به پیام رسان های خاص منظوره احتیاج داریم آشنا می‌شوید در آخر هم یکی از ویژگی‌های پیام رسان سازمانی پارس معرفی می‌شود. در این ویدئوپیچ شهریار ناصح برای تمام مخاطبان اینوتاکس در یک دقیقه، قصه و فلسفه بودن شرکت عصر پردازش سریع در حیطه پیام رسان های خاص منظوره و بومی را توضیح می‌دهد.

با اینوتاکس آشنا هستید؟!

InnoTalks، پرتال تصویری کارآفرینی و نوآوری ایران، وب‌سایتی متشکل از محتوای چندرسانه‌ای است و اخبار موضوعات مختلف زیست بوم کارآفرینی کشور، سیاست‌گذاری‌های کلان، مقررات و سایر تصمیم‌سازی‌های دولتی و خصوصی، زیرساخت‌ها، کاربردها و در نهایت کسب و کارهای نوین و نوپای کشور را در قالب گزارش، گفتگو و برنامه‌های آموزشی به شکل ویدئویی تولید و منتشر می‌کند.

دوستانی که با ویدئوپیچ آشنایی ندارند می‌توان گفت که ویدئوپیچ یک Elevator Pitch است که به صورت ویدئویی تهیه شده است.

در این ویدئوپیچ شهریار ناصح توضیح می‌دهد که پیام رسان خاص منظوره چیست و چرا مهم است و تنها یکی از ویژگی‌های پیام رسان سازمانی پارس را معرفی می‌کند. شرکت «عصر پردازش سریع» دو پیام‌رسان به نام‌های «پارس» و «پونز» را ارائه کرده است. این پیام‌رسان‌ها کمک می‌کنند با تفکیک‌پذیری پیام‌ها، تنها پیام‌های ویژه‌ی خودمان را دریافت کنیم و به این ترتیب وقت‌مان با پیام‌هایی که برای‌مان جالب نیست هدر نرود.

پیام‌رسان سازمانی «پارس» بنا به نیاز سازمان‌ها قابلیت هرگونه شخصی‌سازی را دارد و در صورت نیاز امکان اینکه روی سرورهای سازمان نصب شود هم فراهم است. پیام‌رسان آموزشی «پونز» برای تعامل سازنده اجزای چرخه‌ی آموزش طراحی شده است و چهار حلقه سیستم آموزشی _والدین، دانش‌آموزان، معلمان و مسئولین مدرسه_ را به هم مرتبط می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر درباره پیام رسان خاص منظوره پارس و پونز به صفحه مخصوص این پیام رسان ها در سایت شرکت عصر پردازش سریع مراجعه کنید همچنین برای اطلاعات بیشتر درباره مفهوم پیام رسان خاص منظوره و تفاوت این پیام رسان ها از پیام رسان های عمومی، می‌توانید مقاله «پیام رسان چیست» را مطالعه بفرمایید.