۰۲۱-۸۸۸۰۹۳۷۰ [email protected]

بازدید استاد سهیل رضایی از غرفه شرکت عصر پردازش سریع

غرفه شرکت عصر پردازش سریع در نمایشگاه الکامپ ۹۶

امسال نمایشگاه الکامپ از روز جمعه ۳۰ تیر ماه شروع شد و تا دوشنبه ۲ مرداد ادامه داشت. شرکت عصر پردازش سریع در این نمایشگاه در غرفه ۱۵۱ از سالن ۸ و ۹ که ویژه استارتاپ‌ها بود با دو محصول پیام رسان خاص منظوره پونز که پیام رسان ویژه سیستم‌های آموزشی است و پیام رسان پارس که ویژه سیستم‌های سازمانی است شرکت کرد.

تمامی‌ تیم شرکت عصر پردازش سریع به استقبال از این محصولات که شروع فاز فروش را با این نمایشگاه آغاز کرده بودند، امیدوار بودند ولی استقبال با فاصله از انتظارات، بیشتر بود تا حدی که به قول معروف وقت سر خاراندن هم نداشتیم. اشتیاق مراجعان، تیم ما را به شوق می‌آورد تا بتوانیم با تمام قوا به ارائه توضیحات و خدمت بپردازیم.

یکی از ویژگی‌های جالب این غرفه این بود که پشت استیج استارتاپ پیچ (Startup Pitch) واقع شده بود که استارتاپ ها می‌رفتند و درباره استارتاپ خود توضیحاتی می‌دادند و این اتفاق جالب هم مثل هر اتفاقی در این جهان خاکی نکات مثبت و منفی خودش را داشت. از نکات مثبت آن می‌شد به این نکته اشاره کرد که این قسمت ما با جمعیت بیشتری آشنا می‌شدیم و از نکات منفی آن هم می‌توان به این نکته اشاره کرد که زمانی که صدای بلندگوی آن ها روشن می‌شد واقعاً دیگر صدا به صدا نمی‌رسید.

در این نمایشگاه این افتخار نسیب ما شد که با بسیاری از بزرگان صنعت آموزش و فناوری اطلاعات از نزدیک آشنا شویم و با بسیاری از سازمان ها درباره فواید داشتن یک پیام رسان امن و خاص منظوره سازمانی سازمانی صحبت کردیم.

یکی از افتخارات ما در این نمایشگاه این بود که در خدمت استاد سهیل رضایی صاحب امتیاز بنیاد فرهنگ زندگی و استاد یافتن معنای زندگی به روش پروفسور یونگ، بودیم و افتخار داشتیم که پیام رسان پونز را خدمت ایشان معرفی کنیم.